MECZ
29.07.21 | 2. runda | Taylor Ng | Elena Gemovic | 6-1, 6-1 | W15 Vejle | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Taylor Ng | Elena Gemovic | |
1. podanie % | 19/38 (50%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/19 (68%) | 10/27 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 3/17 (18%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/44 (70%) | 15/38 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taylor Ng | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Taylor Ng | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Taylor Ng | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Taylor Ng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taylor Ng | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Taylor Ng | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Taylor Ng | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Taylor Ng vs. Elena Gemovic - Wzajemne mecze
29.07.21 | 2. runda | Taylor Ng | Elena Gemovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Vejle | ceglana |
Taylor Ng form & Elena Gemovic form
Taylor Ng - ostatnie mecze
W40 Veracruz - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
04.03.23 Półfinał | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kayla Cross | 6-0, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Maya Joint | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
02.02.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
02.12.22 Półfinał | vs. Emina Bektas | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Mair | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Elena Gemovic - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |