MECZ
16.03.17 | 2. runda | Tayisiya Morderger | Giulia Morlet | 6-0, 6-2 | Gonesse | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tayisiya Morderger | Giulia Morlet | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 23/41 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 8/23 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/41 (61%) | 11/41 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
14.01.02, 22 lat
11222 $
14.01.02, 22 lat
11222 $
Tayisiya Morderger vs. Giulia Morlet - Wzajemne mecze
16.03.17 | 2. runda | Tayisiya Morderger | Giulia Morlet | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Gonesse | ceglana |
Tayisiya Morderger form & Giulia Morlet form
Tayisiya Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Giulia Morlet - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Oona Orpana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.21 2. runda | vs. Oona Orpana | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Aubane Droguet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Solymar Colling | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.07.21 Półfinał | vs. Angelica Raggi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Anna Brogan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 4-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.20 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Midori Castillo Meza | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
05.10.20 1. runda | vs. Elizabeth Coleman | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 2-6, 7-66, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.20 Półfinał | vs. Alice Rame | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Margaux Orange | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
26.01.20 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |