MECZ
11.09.22 | 1. runda klasyf. | Tara Wurth | Timea Babos | 6-1, 6-73, 6-3 | Portoroz | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tara Wurth | Timea Babos | |
1. podanie % | 63/87 (72%) | 57/98 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/63 (67%) | 38/57 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/24 (67%) | 16/41 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/98 (45%) | 29/87 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/185 (55%) | 83/185 (45%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tara Wurth | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tara Wurth | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Tara Wurth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tara Wurth | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tara Wurth | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tara Wurth vs. Timea Babos - Wzajemne mecze
11.09.22 | 1. runda klasyf. | Tara Wurth | Timea Babos | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | Portoroz | twarda |
Tara Wurth form & Timea Babos form
Tara Wurth - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
08.04.23 Finał | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.23 Ćwierćfinał | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Timea Babos - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |