MECZ
10.12.20 | 2. runda | Tara Wurth | Nagi Hanatani | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tara Wurth | Nagi Hanatani | |
1. podanie % | 48/53 (91%) | 34/44 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/48 (63%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/5 (60%) | 4/10 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/44 (52%) | 20/53 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/97 (58%) | 41/97 (42%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nagi Hanatani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-2 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Nagi Hanatani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Tara Wurth | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tara Wurth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Nagi Hanatani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tara Wurth | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Nagi Hanatani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tara Wurth vs. Nagi Hanatani - Wzajemne mecze
10.12.20 | 2. runda | Tara Wurth | Nagi Hanatani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Tara Wurth form & Nagi Hanatani form
Tara Wurth - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
08.04.23 Finał | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.23 Ćwierćfinał | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Nagi Hanatani - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Natsumi Numano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Yanan Hou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ya Hsin Lee | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Kamonwan Yodpetch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Meiqi Guo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Moeka Miyata | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 4-3, Nagomi Higashitani - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Katherine Sebov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Marina Stakusic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Haruka Kaji | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Shiho Akita | 1-6, 0-2, - Nagi Hanatani - krecz | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |