MECZ
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Tara Wurth | Martha Matoula | 6-1, 6-3 | W25 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tara Wurth vs. Martha Matoula - Wzajemne mecze
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Tara Wurth | Martha Matoula | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Vrnjacka | ceglana |
Tara Wurth form & Martha Matoula form
Tara Wurth - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
08.04.23 Finał | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.23 Ćwierćfinał | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Martha Matoula - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu |