MECZ
25.04.22 | Klasyf. | Tara Wurth | Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 10-7 | W60 Zagreb | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tara Wurth | Lina Gjorcheska | |
1. podanie % | 51/85 (60%) | 77/106 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/51 (59%) | 48/77 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/106 (47%) | 41/85 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/191 (49%) | 97/191 (51%) |
Double foul | 3 | 12 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tara Wurth | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tara Wurth | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tara Wurth | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tara Wurth | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tara Wurth | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tara Wurth | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 8-6, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tara Wurth vs. Lina Gjorcheska - Wzajemne mecze
10.02.24 | Ćwierćfinał | Tara Wurth | Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W35 Antalya | ceglana |
04.04.23 | 1. runda | Tara Wurth | Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | W40 Split | ceglana |
12.09.22 | Klasyf. | Tara Wurth | Lina Gjorcheska | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Portoroz | twarda |
25.04.22 | Klasyf. | Tara Wurth | Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | W60 Zagreb | ceglana |
Tara Wurth form & Lina Gjorcheska form
Tara Wurth - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
08.04.23 Finał | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.23 Ćwierćfinał | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |