MECZ
26.05.21 | 1. runda | Tamari Gagoshidze | Nino Natsvlishvili | 4-6, 6-3, 6-2 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tamari Gagoshidze | Nino Natsvlishvili | |
1. podanie % | 64/87 (74%) | 68/105 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/64 (59%) | 32/68 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/23 (30%) | 16/37 (43%) |
Zdobyte break-ball | 9/17 (53%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/105 (54%) | 42/87 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/192 (53%) | 90/192 (47%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Gruzja
24.10.03, 20 lat
24.10.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gruzja
06.01.03, 21 lat
06.01.03, 21 lat
Tamari Gagoshidze vs. Nino Natsvlishvili - Wzajemne mecze
03.08.23 | 2. runda | Tamari Gagoshidze | Nino Natsvlishvili | 6-3, 1-0, Nino Natsvlishvili - krecz | szczegóły meczu | W15 Tbilisi | twarda |
26.05.21 | 1. runda | Tamari Gagoshidze | Nino Natsvlishvili | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Tamari Gagoshidze form & Nino Natsvlishvili form
Tamari Gagoshidze - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daria Frayman | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-3, 1-0, Nino Natsvlishvili - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Arevik Tumanyan | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Rubber 1 | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Xenia Trifoi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 3-6, 10-0 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.22 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sofia Pizzoni | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.22 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Nino Natsvlishvili - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Tamari Gagoshidze | 3-6, 0-1, - Nino Natsvlishvili - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-3, 1-6, 0-4, - Nino Natsvlishvili - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Koharu Niimi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Dasha Zhabotina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Yu Chen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 7-5, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Melissa Boyden | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.22 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-4, - Nino Natsvlishvili - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.09.22 Ćwierćfinał | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 2. runda | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Fang An Lin | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |