MECZ
25.05.21 | Klasyf. | Tamari Gagoshidze | Milana Maslenkova | 6-1, 2-6, 13-11 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tamari Gagoshidze | Milana Maslenkova | |
1. podanie % | 46/72 (64%) | 33/71 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/46 (61%) | 17/33 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/26 (31%) | 16/38 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/71 (54%) | 36/72 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/143 (52%) | 69/143 (48%) |
Double foul | 8 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tamari Gagoshidze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamari Gagoshidze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamari Gagoshidze | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Milana Maslenkova | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
0-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamari Gagoshidze | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 30-40 | ||
Tamari Gagoshidze | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tamari Gagoshidze | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Tamari Gagoshidze | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 8-7, 9-7, 9-8, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10, 11-11, 12-11 | ||
13-11 |
Gruzja
24.10.03, 20 lat
24.10.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
13.08.01, 22 lat
10206 $
13.08.01, 22 lat
10206 $
Tamari Gagoshidze vs. Milana Maslenkova - Wzajemne mecze
25.05.21 | Klasyf. | Tamari Gagoshidze | Milana Maslenkova | 6-1, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Tamari Gagoshidze form & Milana Maslenkova form
Tamari Gagoshidze - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daria Frayman | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-3, 1-0, Nino Natsvlishvili - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Arevik Tumanyan | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Rubber 1 | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Xenia Trifoi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 3-6, 10-0 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.22 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sofia Pizzoni | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.22 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Milana Maslenkova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |