MECZ
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Tamara Malesevic | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | W15 Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
17.11.02, 21 lat
17.11.02, 21 lat
Tamara Malesevic vs. Ralitsa Alexandrova - Wzajemne mecze
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Tamara Malesevic | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Prokuplje | ceglana |
Tamara Malesevic form & Ralitsa Alexandrova form
Tamara Malesevic - ostatnie mecze
W15 Banja - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Louise Brunskog | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-2, - Tamara Malesevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Simona Ogescu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 1. runda | vs. Camille Moga | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Sofia Milatova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 6-4, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
29.06.21 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ana Prso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-1, - Tamara Malesevic - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lena Greiner | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.05.21 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Juliane Triebe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Karen Marthiens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elsa Wan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jenna Defalco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu |
Ralitsa Alexandrova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.21 2. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 Klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.10.21 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.20 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.20 2. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.20 Klasyf. | vs. Miray Konar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |