Rosja
04.07.99, 24 lat
04.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
03.02.98, 26 lat
03.02.98, 26 lat
Sofiya Kuzina vs. Tamara Kupkova - Wzajemne mecze
21.09.15 | 1. runda | Tamara Kupkova | Sofiya Kuzina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Sofiya Kuzina form & Tamara Kupkova form
Sofiya Kuzina - ostatnie mecze
Moscow - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lidia Mugelli | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Jegiolka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Balsen Kaya | 6-78, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
21.08.17 Klasyf. | vs. Martina Zerulo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Piatek | 6-74, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Jasmina Kostek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Lissette Quezada Martinez | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.10.16 Klasyf. | vs. Polina Novoselova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.10.16 Klasyf. | vs. Virginia Tica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Nina Alibalic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Sarah Finck | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Adna Sofradzija | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Andryukhova | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Klasyf. | vs. Chiara Grimm | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.10.15 Klasyf. | vs. Maya Milosevic | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.09.15 1. runda | vs. Basak Akbas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.15 Klasyf. | vs. Eva Kolarovska | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Tamara Kupkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Mafalda Fernandes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Tamara Kupkova - ostatnie mecze
Norman - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Angelina Shakhraychuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vera Ploner | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Dia Evtimova | - Tamara Kupkova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.12.16 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.16 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.12.16 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Antje Rubbrecht | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Slovenska Lupca - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Akiko Okuda | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Klasyf. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.09.15 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.09.15 2. runda | vs. Aymet Uzcategui | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 1. runda | vs. Sofiya Kuzina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Celine Kern | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-70, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
31.08.15 Klasyf. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.15 2. runda | vs. Natalija Sipek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda | vs. Teresa Malikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |