MECZ
30.11.22 | 2. runda | Tamara Kostic | Aneta Kladivova | - nieobecny(a)/(i) | W15 Oberpullendorf | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tamara Kostic vs. Aneta Kladivova - Wzajemne mecze
30.11.22 | 2. runda | Tamara Kostic | Aneta Kladivova | Aneta Kladivova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | W15 Oberpullendorf | halowa |
Tamara Kostic form & Aneta Kladivova form
Tamara Kostic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alena Kovackova | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Maria Siopacha | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-74, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vlada Mincheva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Selma Cadar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aneta Kladivova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu |