MECZ
29.08.19 | 2. runda | Tamara Korpatsch | Stefania Rubini | 6-4, 7-5 | W25+H Bagnatica | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Korpatsch | Stefania Rubini | |
1. podanie % | 44/72 (61%) | 41/64 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/44 (64%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/64 (47%) | 29/72 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/136 (54%) | 63/136 (46%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tamara Korpatsch | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15 | ||
Tamara Korpatsch | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Stefania Rubini | |
Tamara Korpatsch | 2-4 | |
3-4 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Tamara Korpatsch | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 30-0 | ||
Tamara Korpatsch | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tamara Korpatsch | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Stefania Rubini | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Tamara Korpatsch | 3-3 | |
0-0, 15-15 | ||
3-4 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40 | ||
4-5 | Stefania Rubini | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tamara Korpatsch vs. Stefania Rubini - Wzajemne mecze
29.08.19 | 2. runda | Tamara Korpatsch | Stefania Rubini | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W25+H Bagnatica | ceglana |
Tamara Korpatsch form & Stefania Rubini form
Tamara Korpatsch - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Stefania Rubini - ostatnie mecze
W60 Rome - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
09.01.23 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - krecz | szczegóły meczu |