MECZ
05.11.19 | 1. runda | Tamara Korpatsch | Carole Monnet | 7-64, 6-2 | W25 St. | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Korpatsch | Carole Monnet | |
1. podanie % | 44/67 (66%) | 54/85 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/44 (61%) | 24/54 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/23 (26%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/85 (56%) | 34/67 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/152 (53%) | 71/152 (47%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Carole Monnet | |
0-0 | ||
Tamara Korpatsch | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Carole Monnet | |
0-0 | ||
Tamara Korpatsch | 2-3 | |
3-3 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Carole Monnet | |
Tamara Korpatsch | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-5 | Carole Monnet | |
0-0 | ||
Tamara Korpatsch | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-6 | Carole Monnet | |
0-0, 1-0, 5-0, 5-1, 6-3 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0 | ||
Tamara Korpatsch | 1-0 | |
Tamara Korpatsch | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Carole Monnet | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Tamara Korpatsch | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tamara Korpatsch vs. Carole Monnet - Wzajemne mecze
28.06.23 | 2. runda klasyf. | Tamara Korpatsch | Carole Monnet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
05.11.19 | 1. runda | Tamara Korpatsch | Carole Monnet | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | W25 St. | halowa |
Tamara Korpatsch form & Carole Monnet form
Tamara Korpatsch - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Carole Monnet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |