Włochy
19.01.00, 24 lat
19.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francesca Rumi vs. Szabina Szlavikovics - Wzajemne mecze
23.10.17 | 1. runda klasyf. | Szabina Szlavikovics | Francesca Rumi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Francesca Rumi form & Szabina Szlavikovics form
Francesca Rumi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu |
Szabina Szlavikovics - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.19 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.19 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.05.19 Klasyf. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |