MECZ
23.07.18 | Klasyf. | Svetlana Iansitova | Ksenia Kolesnikova | 6-0, 6-0 | Tampere | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Svetlana Iansitova | Ksenia Kolesnikova | |
1. podanie % | 30/39 (77%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/9 (44%) | 2/18 (11%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/37 (76%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/76 (71%) | 22/76 (29%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Rosja
14.06.00, 23 lat
14.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Svetlana Iansitova vs. Ksenia Kolesnikova - Wzajemne mecze
23.07.18 | Klasyf. | Svetlana Iansitova | Ksenia Kolesnikova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Tampere | ceglana |
Svetlana Iansitova form & Ksenia Kolesnikova form
Svetlana Iansitova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ksenia Kolesnikova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |