MECZ
07.12.20 | 2. runda klasyf. | Svenja Ochsner | Lia Karatancheva | 7-64, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Svenja Ochsner vs. Lia Karatancheva - Wzajemne mecze
21.03.21 | 1. runda klasyf. | Lia Karatancheva | Svenja Ochsner | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
07.12.20 | 2. runda klasyf. | Svenja Ochsner | Lia Karatancheva | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Svenja Ochsner form & Lia Karatancheva form
Svenja Ochsner - ostatnie mecze
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.21 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Lia Karatancheva - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Irina Ramialison | - Lia Karatancheva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |