MECZ
13.06.21 | 1. runda klasyf. | Svenja Ochsner | Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | W25 Jonkoping | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
16.03.04, 20 lat
16.03.04, 20 lat
Svenja Ochsner vs. Agnes Mitteregger - Wzajemne mecze
13.06.21 | 1. runda klasyf. | Svenja Ochsner | Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Jonkoping | ceglana |
Svenja Ochsner form & Agnes Mitteregger form
Svenja Ochsner - ostatnie mecze
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.21 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Agnes Mitteregger - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Doga Ozcan | 4-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Daniella Nylander | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Victoria Muntean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Emelie Gabran | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 7-5, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Klara Milicevic | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-3, 0-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 5-7, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Alice Gillan | 7-67, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Elin Vilen | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |