MECZ
01.10.21 | Ćwierćfinał | Suzan Lamens | Jenny Duerst | 3-6, 6-3, 6-2 | W25 Pretoria | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Suzan Lamens | Jenny Duerst | |
1. podanie % | 39/82 (48%) | 68/96 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/39 (72%) | 36/68 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/43 (51%) | 16/28 (57%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/96 (46%) | 32/82 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/178 (53%) | 84/178 (47%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Suzan Lamens | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Suzan Lamens vs. Jenny Duerst - Wzajemne mecze
01.10.21 | Ćwierćfinał | Suzan Lamens | Jenny Duerst | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Pretoria | twarda |
Suzan Lamens form & Jenny Duerst form
Suzan Lamens - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |
Jenny Duerst - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |