MECZ
12.07.20 | 1. runda | Suzan Lamens | Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Estelle Cascino | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Suzan Lamens | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Estelle Cascino | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-2 | Estelle Cascino | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Estelle Cascino | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Estelle Cascino | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Estelle Cascino | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Estelle Cascino | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
5-3 | Estelle Cascino | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Suzan Lamens vs. Estelle Cascino - Wzajemne mecze
12.07.20 | 1. runda | Suzan Lamens | Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Suzan Lamens form & Estelle Cascino form
Suzan Lamens - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Estelle Cascino - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |