MECZ
16.05.21 | 1. runda klasyf. | Suzan Lamens | Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 6-2 | W25 Platja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Suzan Lamens vs. Ekaterina Vishnevskaya - Wzajemne mecze
16.05.21 | 1. runda klasyf. | Suzan Lamens | Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Platja | ceglana |
Suzan Lamens form & Ekaterina Vishnevskaya form
Suzan Lamens - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |
Ekaterina Vishnevskaya - ostatnie mecze
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |