MECZ
15.08.19 | 2. runda | Suzan Lamens | Annick Melgers | 6-2, 7-65 | W15 Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Suzan Lamens | Annick Melgers | |
1. podanie % | 31/66 (47%) | 31/73 (42%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/35 (43%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/73 (56%) | 28/66 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/139 (57%) | 60/139 (43%) |
Double foul | 11 | 7 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Annick Melgers | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-0 | Annick Melgers | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-1 | Annick Melgers | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 4-2 | |
5-2 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Annick Melgers | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Suzan Lamens | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15 | ||
Suzan Lamens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-2 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Suzan Lamens | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Annick Melgers | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Suzan Lamens | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Annick Melgers | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Suzan Lamens | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
01.05.99, 24 lat
12052 $
01.05.99, 24 lat
12052 $
Suzan Lamens vs. Annick Melgers - Wzajemne mecze
15.08.19 | 2. runda | Suzan Lamens | Annick Melgers | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | W15 Oldenzaal | ceglana |
Suzan Lamens form & Annick Melgers form
Suzan Lamens - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |
Annick Melgers - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - krecz | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |