MECZ
03.11.21 | 1. runda | Sumin Kim | Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sumin Kim | Melanie Klaffner | |
1. podanie % | 87/105 (83%) | 74/91 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/87 (57%) | 32/74 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 10/17 (59%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/91 (54%) | 46/105 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/196 (55%) | 88/196 (45%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sumin Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sumin Kim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sumin Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sumin Kim | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Melanie Klaffner | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Sumin Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sumin Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sumin Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sumin Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Korea
23.01.02, 22 lat
23.01.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sumin Kim vs. Melanie Klaffner - Wzajemne mecze
03.11.21 | 1. runda | Sumin Kim | Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Sumin Kim form & Melanie Klaffner form
Sumin Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Anna Lytneva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Gio Jang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Sebin Eom | 6-4, 6-78, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Dami Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Heewon Kil | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Heerae Im | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 7-63, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Zongyu Li | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.21 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Anam | 6-0, 4-0, Maria Anam - krecz | szczegóły meczu |
Melanie Klaffner - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |