Korea
31.10.98, 25 lat
31.10.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
23.01.02, 22 lat
23.01.02, 22 lat
Subin Park vs. Sumin Kim - Wzajemne mecze
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Subin Park | Sumin Kim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Sangju | halowa |
Subin Park form & Sumin Kim form
Subin Park - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Dabin Kim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. On Yu Choi | 6-3, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Gaeun Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gyung Eun Song | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Eunyeong Park | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gyung Eun Song | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-3, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Risa Ushijima | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Talia Gibson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dawon Chung | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Sumin Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Anna Lytneva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Gio Jang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Sebin Eom | 6-4, 6-78, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Dami Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Heewon Kil | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Heerae Im | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 7-63, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Zongyu Li | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.21 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Anam | 6-0, 4-0, Maria Anam - krecz | szczegóły meczu |