MECZ
20.05.22 | Ćwierćfinał | Stephanie Wagner | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-3 | W25 Platja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Stephanie Wagner | Ioana Loredana Rosca | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 24/50 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/33 (70%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/15 (33%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/50 (60%) | 20/48 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Stephanie Wagner vs. Ioana Loredana Rosca - Wzajemne mecze
20.05.22 | Ćwierćfinał | Stephanie Wagner | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Platja | ceglana |
Stephanie Wagner form & Ioana Loredana Rosca form
Stephanie Wagner - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ioana Loredana Rosca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.22 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |