MECZ
20.01.20 | 2. runda klasyf. | Stefana Lazar | Semra Aksu | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
11.02.02, 22 lat
11.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
18.01.03, 21 lat
18.01.03, 21 lat
Stefana Lazar vs. Semra Aksu - Wzajemne mecze
20.01.20 | 2. runda klasyf. | Stefana Lazar | Semra Aksu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Stefana Lazar form & Semra Aksu form
Stefana Lazar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Semra Aksu - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 2-6, 7-68, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Eda Numanoglu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.01.21 Klasyf. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.20 1. runda | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.20 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-62, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu |