MECZ
24.05.21 | Klasyf. | Sophie Luescher | Chantal Sauvant | 2-6, 6-3, 14-12 | W15 Sibenik | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sophie Luescher | Chantal Sauvant | |
1. podanie % | 41/71 (58%) | 35/56 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/41 (63%) | 22/35 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/30 (43%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/56 (46%) | 32/71 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/127 (51%) | 62/127 (49%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
05.09.02, 21 lat
05.09.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sophie Luescher vs. Chantal Sauvant - Wzajemne mecze
24.05.21 | Klasyf. | Sophie Luescher | Chantal Sauvant | 2-6, 6-3, 14-12 | szczegóły meczu | W15 Sibenik | ceglana |
18.05.21 | Klasyf. | Chantal Sauvant | Sophie Luescher | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | W15 Sibenik | ceglana |
Sophie Luescher form & Chantal Sauvant form
Sophie Luescher - ostatnie mecze
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Roselida Asumwa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-66, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Chiho Mushika | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Eva Maria Ionescu | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Trasca | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-4, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Waco - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Kelly Williford | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 7-65, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elisa Kendall | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Katherine Duong | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Kristina Pukhaeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sijia Wei | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Soussi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexa Volkov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-1, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Chantal Sauvant - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Mina Hodzic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |