MECZ
28.08.19 | 1. runda | Sophia Biolay | Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sophia Biolay | Aurora Zantedeschi | |
1. podanie % | 31/52 (60%) | 27/48 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 14/27 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/21 (67%) | 10/21 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/48 (50%) | 16/52 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sophia Biolay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sophia Biolay | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
4-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Sophia Biolay | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sophia Biolay | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sophia Biolay | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
Sophia Biolay | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
4-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-15 | ||
Sophia Biolay | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Francja
03.07.01, 22 lat
13003 $
03.07.01, 22 lat
13003 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sophia Biolay vs. Aurora Zantedeschi - Wzajemne mecze
27.09.19 | Ćwierćfinał | Aurora Zantedeschi | Sophia Biolay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
28.08.19 | 1. runda | Sophia Biolay | Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Sophia Biolay form & Aurora Zantedeschi form
Sophia Biolay - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Jackson | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Annika Penickova | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kristina Penickova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tatum Evans | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kira Matushkina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Alexia Harmon | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Taylor Goetz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 2-0, Marie Villet - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Marie Villet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Arabella Koller | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Zoe Richard | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-0, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Meline Lataste | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 3-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Susanna Maltby | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Barry | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yu Chen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Aurora Zantedeschi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |