MECZ
03.03.21 | 1. runda | Sohyun Park | Leyla Nilufer Elmas | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sohyun Park | Leyla Nilufer Elmas | |
1. podanie % | 34/47 (72%) | 23/45 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/34 (71%) | 11/23 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/45 (62%) | 15/47 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Leyla Nilufer Elmas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Leyla Nilufer Elmas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sohyun Park | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Leyla Nilufer Elmas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Leyla Nilufer Elmas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Leyla Nilufer Elmas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Leyla Nilufer Elmas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
14.06.05, 18 lat
14.06.05, 18 lat
Sohyun Park vs. Leyla Nilufer Elmas - Wzajemne mecze
03.03.21 | 1. runda | Sohyun Park | Leyla Nilufer Elmas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Sohyun Park form & Leyla Nilufer Elmas form
Sohyun Park - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Leyla Nilufer Elmas - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Ada Kumru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andjela Lazarevic | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasia Golubkova | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Daria Lodikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yontha Tadoum | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Agureeva | 6-75, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivona Savekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |