MECZ
12.04.19 | Ćwierćfinał | Sohyun Park | Irina Cantos Siemers | 6-4, 4-6, 7-65 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sohyun Park | Irina Cantos Siemers | |
1. podanie % | 75/113 (66%) | 73/122 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/75 (52%) | 47/73 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/38 (47%) | 14/49 (29%) |
Zdobyte break-ball | 8/17 (47%) | 8/16 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 61/122 (50%) | 56/113 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 118/235 (50%) | 117/235 (50%) |
Double foul | 4 | 22 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sohyun Park | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sohyun Park | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sohyun Park | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sohyun Park | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-2 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sohyun Park | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Irina Cantos Siemers | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
02.01.00, 24 lat
02.01.00, 24 lat
Sohyun Park vs. Irina Cantos Siemers - Wzajemne mecze
12.04.19 | Ćwierćfinał | Sohyun Park | Irina Cantos Siemers | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Sohyun Park form & Irina Cantos Siemers form
Sohyun Park - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Irina Cantos Siemers - ostatnie mecze
W25 Columbus - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Adriana Reami | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marta Falceto Font | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Shuo Feng | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lenka Stara | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Alice Tubello | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tabb Hartman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Michele Alexandra Zmau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.11.18 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Ines Benito | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Estela Perez-Somarriba | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |