MECZ
21.07.22 | 2. runda | Sofya Lansere | Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-1 | W60 Nur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sofya Lansere | Ekaterina Kazionova | |
1. podanie % | 35/47 (74%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 17/37 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/54 (59%) | 14/47 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/101 (64%) | 36/101 (36%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofya Lansere | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
5-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
1-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 40-A | ||
2-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofya Lansere vs. Ekaterina Kazionova - Wzajemne mecze
21.07.22 | 2. runda | Sofya Lansere | Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Nur | twarda |
23.01.20 | 2. runda | Sofya Lansere | Ekaterina Kazionova | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Kazan | halowa |
25.04.18 | 2. runda | Sofya Lansere | Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Karshi | twarda |
Sofya Lansere form & Ekaterina Kazionova form
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |