MECZ
12.07.21 | 1. runda klasyf. | Sofiya Chursina | Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | W60 Nur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sofiya Chursina | Anastasia Kovaleva | |
1. podanie % | 27/54 (50%) | 36/56 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/27 (48%) | 14/36 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/27 (48%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/56 (66%) | 28/54 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sofiya Chursina | 1-2 | |
0-0, 40-A[BP], A-40 | ||
1-3 | Anastasia Kovaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sofiya Chursina | 1-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Anastasia Kovaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofiya Chursina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Anastasia Kovaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofiya Chursina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Kovaleva | |
0-0, 30-40 | ||
Sofiya Chursina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Anastasia Kovaleva | |
0-0, 15-0 | ||
Sofiya Chursina | 2-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, A-40 | ||
3-1 | Anastasia Kovaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofiya Chursina | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Anastasia Kovaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofiya Chursina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Kazachstan
20.07.01, 22 lat
20.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sofiya Chursina vs. Anastasia Kovaleva - Wzajemne mecze
12.07.21 | 1. runda klasyf. | Sofiya Chursina | Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Nur | twarda |
Sofiya Chursina form & Anastasia Kovaleva form
Sofiya Chursina - ostatnie mecze
W60 Nur - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.04.22 1. runda | vs. Maria Krupenina | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
22.02.22 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.21 Klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Alina Silich | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Dilnaz Mashabayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.21 1. runda | vs. Alina Silich | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.21 Klasyf. | vs. Diyora Alzhanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 7-5, 6-75, 10-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Kovaleva - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-0, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 0-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 3-4, - Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |