MECZ
15.07.19 | 1. runda klasyf. | Sofiya Chekhlystova | Olga Terletska | 7-5, 6-1 | W15 Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Estonia
21.02.02, 22 lat
21.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Sofiya Chekhlystova vs. Olga Terletska - Wzajemne mecze
15.07.19 | 1. runda klasyf. | Sofiya Chekhlystova | Olga Terletska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Parnu | ceglana |
Sofiya Chekhlystova form & Olga Terletska form
Sofiya Chekhlystova - ostatnie mecze
W25 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Katriin Saar | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 6-75, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 4-0, Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Himari Sato | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Peppi Ramstedt | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Adrija Runcha | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Olga Terletska - ostatnie mecze
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 Klasyf. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - krecz | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
26.09.16 Klasyf. | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |