MECZ
25.03.22 | Ćwierćfinał | Sofia Rocchetti | Julia Stamatova | 6-1, 6-3 | W15 Marrakech | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sofia Rocchetti | Julia Stamatova | |
1. podanie % | 35/46 (76%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/35 (69%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/11 (55%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/51 (53%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/97 (59%) | 40/97 (41%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sofia Rocchetti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sofia Rocchetti | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofia Rocchetti vs. Julia Stamatova - Wzajemne mecze
25.03.22 | Ćwierćfinał | Sofia Rocchetti | Julia Stamatova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Marrakech | ceglana |
Sofia Rocchetti form & Julia Stamatova form
Sofia Rocchetti - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matilde Paoletti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Sarah Tatu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Tiffany William | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 2-0, Maria Jose Portillo Ramirez - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ana Candiotto | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
02.09.23 Finał | vs. Iva Primorac | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Półfinał | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |