MECZ
23.10.18 | 1. runda | Sofia Nami Samavati | Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-0 | Stockholm | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Sofia Nami Samavati | Sofia Dmitrieva | |
1. podanie % | 20/38 (53%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/20 (65%) | 8/27 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/44 (73%) | 14/38 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Nami Samavati | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Nami Samavati | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Nami Samavati | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sofia Nami Samavati | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Nami Samavati | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Nami Samavati | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
11.08.94, 29 lat
27814 $
11.08.94, 29 lat
27814 $
Sofia Nami Samavati vs. Sofia Dmitrieva - Wzajemne mecze
23.10.18 | 1. runda | Sofia Nami Samavati | Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Stockholm | halowa |
Sofia Nami Samavati form & Sofia Dmitrieva form
Sofia Nami Samavati - ostatnie mecze
W25 Loughborough - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-4, - Sofia Nami Samavati - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
17.09.22 Półfinał | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.22 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
13.08.22 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
26.06.22 Finał | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.22 Półfinał | vs. Mona Barthel | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
18.06.22 Półfinał | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Julie Gervais | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Marine Partaud | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
15.05.22 Finał | vs. Malene Helgo | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Sofia Dmitrieva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |