MECZ
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Sofia Nami Samavati | Anastassia Pantelic | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
02.06.98, 25 lat
02.06.98, 25 lat
Sofia Nami Samavati vs. Anastassia Pantelic - Wzajemne mecze
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Sofia Nami Samavati | Anastassia Pantelic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Sofia Nami Samavati form & Anastassia Pantelic form
Sofia Nami Samavati - ostatnie mecze
W25 Loughborough - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-4, - Sofia Nami Samavati - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
17.09.22 Półfinał | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.22 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
13.08.22 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
26.06.22 Finał | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.22 Półfinał | vs. Mona Barthel | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
18.06.22 Półfinał | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Julie Gervais | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Marine Partaud | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
15.05.22 Finał | vs. Malene Helgo | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Anastassia Pantelic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |