MECZ
27.08.19 | 1. runda | Sofia Milatova | Zeynep Sena Sarioglan | 6-3, 6-1 | W15 Batumi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sofia Milatova | Zeynep Sena Sarioglan | |
1. podanie % | 24/54 (44%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 9/21 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/30 (53%) | 4/18 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/39 (67%) | 21/54 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Zeynep Sena Sarioglan | |
0-0, 0-15 | ||
Sofia Milatova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Zeynep Sena Sarioglan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Sofia Milatova | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Zeynep Sena Sarioglan | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sofia Milatova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Zeynep Sena Sarioglan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Milatova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Zeynep Sena Sarioglan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sofia Milatova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Zeynep Sena Sarioglan | |
Sofia Milatova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-0 | Zeynep Sena Sarioglan | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sofia Milatova | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Zeynep Sena Sarioglan | |
0-0, 30-0 | ||
Sofia Milatova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
15.01.02, 22 lat
15.01.02, 22 lat
Sofia Milatova vs. Zeynep Sena Sarioglan - Wzajemne mecze
27.08.19 | 1. runda | Sofia Milatova | Zeynep Sena Sarioglan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Batumi | twarda |
Sofia Milatova form & Zeynep Sena Sarioglan form
Sofia Milatova - ostatnie mecze
W75 Split - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Zeynep Sena Sarioglan - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - krecz | szczegóły meczu |