INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofia Milatova vs. Rebeca Pereira - Wzajemne mecze
24.11.20 | Klasyf. | Sofia Milatova | Rebeca Pereira | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Las | ceglana |
Sofia Milatova form & Rebeca Pereira form
Sofia Milatova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | szczegóły meczu |
Rebeca Pereira - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
26.04.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |