Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
26.03.01, 23 lat
26.03.01, 23 lat
Sofia Milatova vs. Lea Magun - Wzajemne mecze
16.02.21 | Klasyf. | Sofia Milatova | Lea Magun | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Sofia Milatova form & Lea Magun form
Sofia Milatova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | szczegóły meczu |
Lea Magun - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sumin Kim | 1-5, - Lea Magun - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Zongyu Li | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Miah Webb | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Kupres | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |