MECZ
29.03.21 | 2. runda klasyf. | So-Ra Lee | Eva Garkusha | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.01.02, 22 lat
12.01.02, 22 lat
So-Ra Lee vs. Eva Garkusha - Wzajemne mecze
29.03.21 | 2. runda klasyf. | So-Ra Lee | Eva Garkusha | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
So-Ra Lee form & Eva Garkusha form
So-Ra Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.12.21 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.21 Klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.21 Klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Eva Garkusha - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - krecz | szczegóły meczu |