MECZ
26.09.21 | 1. runda klasyf. | Smriti Bhasin | Paula Ortega Redondo | 1-6, 7-5, 11-9 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Indie
07.12.02, 21 lat
12009 $
07.12.02, 21 lat
12009 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
20.11.01, 22 lat
20.11.01, 22 lat
Smriti Bhasin vs. Paula Ortega Redondo - Wzajemne mecze
26.09.21 | 1. runda klasyf. | Smriti Bhasin | Paula Ortega Redondo | 1-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Smriti Bhasin form & Paula Ortega Redondo form
Smriti Bhasin - ostatnie mecze
W50 Indore - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | - | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ashley Katz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Naho Sato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Sara Nayar | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Recife - ceglana | ||||
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Emma Van Poppel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Nicolly Ferreira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Candiotto | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Tiffany William | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Olivia Collins | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Paula Ortega Redondo - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |