MECZ
30.06.22 | 2. runda | Sinja Kraus | Weronika Falkowska | 4-6, 7-5, 6-2 | W25 Stuttgart | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sinja Kraus | Weronika Falkowska | |
1. podanie % | 49/84 (58%) | 51/99 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/49 (65%) | 37/51 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/35 (66%) | 21/48 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/99 (41%) | 29/84 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/183 (52%) | 87/183 (48%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Sinja Kraus | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sinja Kraus vs. Weronika Falkowska - Wzajemne mecze
30.06.22 | 2. runda | Sinja Kraus | Weronika Falkowska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Stuttgart | ceglana |
22.05.22 | Finał | Sinja Kraus | Weronika Falkowska | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Warmbad | ceglana |
07.03.21 | Finał | Weronika Falkowska | Sinja Kraus | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Sinja Kraus form & Weronika Falkowska form
Sinja Kraus - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu |
Weronika Falkowska - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
10.06.23 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |