MECZ
02.06.22 | 2. runda | Sinja Kraus | Tereza Smitkova | 6-2, 6-4 | W25 Annenheim | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sinja Kraus | Tereza Smitkova | |
1. podanie % | 17/31 (55%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/17 (82%) | 15/21 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 15/36 (42%) | 9/31 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 37/67 (55%) | 30/67 (45%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Tereza Smitkova | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sinja Kraus vs. Tereza Smitkova - Wzajemne mecze
23.07.22 | 1. runda klasyf. | Sinja Kraus | Tereza Smitkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | twarda |
02.06.22 | 2. runda | Sinja Kraus | Tereza Smitkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Annenheim | ceglana |
Sinja Kraus form & Tereza Smitkova form
Sinja Kraus - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu |
Tereza Smitkova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.02.23 Finał | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |