MECZ
29.01.22 | Półfinał | Sinja Kraus | Reka-Luca Jani | 5-7, 6-4, 6-4 | W25 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sinja Kraus | Reka-Luca Jani | |
1. podanie % | 73/113 (65%) | 77/100 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/73 (51%) | 35/77 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/40 (35%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 11/17 (65%) | 10/28 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/100 (57%) | 62/113 (55%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/213 (51%) | 105/213 (49%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sinja Kraus vs. Reka-Luca Jani - Wzajemne mecze
29.01.22 | Półfinał | Sinja Kraus | Reka-Luca Jani | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Cairo | ceglana |
25.03.21 | 2. runda | Reka-Luca Jani | Sinja Kraus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Bratislava | halowa |
Sinja Kraus form & Reka-Luca Jani form
Sinja Kraus - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu |
Reka-Luca Jani - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
15.06.23 3. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |