MECZ
30.08.22 | 1. runda | Sinja Kraus | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | W60 Collonge | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sinja Kraus | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 43/65 (66%) | 30/53 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/43 (65%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/53 (57%) | 27/65 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sinja Kraus vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
30.08.22 | 1. runda | Sinja Kraus | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Collonge | ceglana |
Sinja Kraus form & Arlinda Rushiti form
Sinja Kraus - ostatnie mecze
Oeiras - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
13.04.24 | vs. Suzan Lamens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Caroline Wozniacki | 6-0, 1-0, Caroline Wozniacki - krecz | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
30.03.24 Półfinał | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |