MECZ
14.06.22 | 1. runda | Sina Herrmann | Irina Khromacheva | 5-4, - krecz | W25 Poertschach | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sina Herrmann | Irina Khromacheva | |
1. podanie % | 15/26 (58%) | 36/60 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 12/15 (80%) | 17/36 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/11 (36%) | 14/24 (58%) |
Zdobyte break-ball | 2/8 (25%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/60 (48%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 45/86 (52%) | 41/86 (48%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sina Herrmann | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sina Herrmann | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sina Herrmann | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-4 | |
0-0 | ||
5-4 |
2 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sina Herrmann vs. Irina Khromacheva - Wzajemne mecze
14.06.22 | 1. runda | Sina Herrmann | Irina Khromacheva | 5-4, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | W25 Poertschach | ceglana |
Sina Herrmann form & Irina Khromacheva form
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Irina Khromacheva - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
26.01.23 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |