MECZ
18.09.20 | Ćwierćfinał | Sina Herrmann | Dalila Jakupovic | 6-3, 4-0, - krecz | W25 Grado | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sina Herrmann | Dalila Jakupovic | |
1. podanie % | 21/35 (60%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/42 (60%) | 12/35 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 48/77 (62%) | 29/77 (38%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sina Herrmann | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sina Herrmann vs. Dalila Jakupovic - Wzajemne mecze
18.09.20 | Ćwierćfinał | Sina Herrmann | Dalila Jakupovic | 6-3, 4-0, Dalila Jakupovic - krecz | szczegóły meczu | W25 Grado | ceglana |
Sina Herrmann form & Dalila Jakupovic form
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Dalila Jakupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |