MECZ
28.10.20 | 1. runda | Sina Herrmann | Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sina Herrmann | Alice Benvegnu | |
1. podanie % | 28/52 (54%) | 25/42 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/42 (62%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alice Benvegnu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alice Benvegnu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-0 | Alice Benvegnu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alice Benvegnu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alice Benvegnu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alice Benvegnu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Alice Benvegnu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
10.01.03, 21 lat
10.01.03, 21 lat
Sina Herrmann vs. Alice Benvegnu - Wzajemne mecze
28.10.20 | 1. runda | Sina Herrmann | Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Sina Herrmann form & Alice Benvegnu form
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Alice Benvegnu - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |