MECZ
24.05.21 | 2. runda klasyf. | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
28.06.96, 27 lat
28.06.96, 27 lat
Simona Ogescu vs. Francesca Dell'Edera - Wzajemne mecze
25.05.22 | 1. runda | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
24.05.21 | 2. runda klasyf. | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Simona Ogescu form & Francesca Dell'Edera form
Simona Ogescu - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
15.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Francesca Dell'Edera - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.22 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |