MECZ
15.05.18 | 1. runda | Shuyue Ma | Alison Bai | 6-1, 6-4 | Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shuyue Ma | Alison Bai | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 31/61 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/28 (82%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/61 (44%) | 13/49 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alison Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 1-0 | |
Shuyue Ma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alison Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-1 | Alison Bai | |
4-1 | Alison Bai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alison Bai | |
1-1 | Alison Bai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Alison Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Alison Bai | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-2 | Alison Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-3 | Alison Bai | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-3 | Alison Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuyue Ma | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shuyue Ma vs. Alison Bai - Wzajemne mecze
06.08.19 | Klasyf. | Alison Bai | Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Landisville | twarda |
23.05.18 | 1. runda | Shuyue Ma | Alison Bai | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Baotou | ceglana |
15.05.18 | 1. runda | Shuyue Ma | Alison Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
Shuyue Ma form & Alison Bai form
Shuyue Ma - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Alison Bai - ostatnie mecze
Sydney - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Bendigo - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
28.01.20 Klasyf. | vs. Amber Marshall | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
30.10.19 2. runda | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda | vs. Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 1. runda | vs. Sophia Whittle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
20.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shilin Xu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Misaki Doi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |