MECZ
05.06.22 | 1. runda klasyf. | Shuqian Xu | Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-1, 10-2 | W25 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chiny
05.02.06, 18 lat
05.02.06, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
14.05.00, 23 lat
14.05.00, 23 lat
Shuqian Xu vs. Maria Oliver Sanchez - Wzajemne mecze
05.06.22 | 1. runda klasyf. | Shuqian Xu | Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | W25 Madrid | twarda |
Shuqian Xu form & Maria Oliver Sanchez form
Shuqian Xu - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-73, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-0, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Silvia Alejo | 6-3, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Garcia-Patron Canals | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Monlleo Ramos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Niehua Tian | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Madison Frahn | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jiayou Li | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kareisova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Maria Oliver Sanchez - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Capucine Cedillo- Vayson De Pradenne | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Helena Stevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elise Renard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Franke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 7-62, 11-9 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Sofia Snitko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Africa Burillo Berezak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 2-6, - Maria Oliver Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 7-67, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Madhurima Sawant | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |